Днес се проведе неформална среща между част от екипа на Младежки център – Враца и ученици от ПЕГ „Йоан Екзарх“ – гр. Враца и Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство – гр. Враца, на която бяха разяснени целите и разпределени задачите, които младежите ще имат по време на предстоящото посещение на къща за гости „Мечта“ в с. Лютиброд.
Това събитие е част от дейностите на клуб „Младежко развитие и предприемачество“ изпълнявани по Проект BGLD – 1.003 – 0004 „Младежки център Враца – фактор за развитие на Северозапада“, финансиран чрез Финансовия механизъм на ЕИП 2014-2021г.
Публикациите на сайта отразяват единствено мнението на авторите и Програмният оператор на Програма „Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи“ не носи отговорност за съдържанието на информацията.